Şampiyonların mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Şampiyonların mekanı

!!!Şampiyonlar!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Massa: 'Neler oldu anlamadım!'

2 posters
YazarMesaj
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : 2005
En sevdiği pilot : Kimi Raikkonen!!!

Massa: 'Neler oldu anlamadım!' Empty
MesajKonu: Massa: 'Neler oldu anlamadım!'   Massa: 'Neler oldu anlamadım!' Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 12:31 pm

Ferrari'nin duble beklediği Malezya Grand Prix'de mücadeleyi ikinci sırada götürürken 7 ve 8. virajlarda spin atarak çakıl havuzuna saplanarak ve yarış dışı kalan Felipe Massa, takım arkadaşı Kimi Raikkonen'in zaferinin ardından İtalyan ekibinde buruk bir sevince neden oldu.

Massa yaptığı açıklamada, "Neler olduğunu bilmiyorum. Bir anda aracın arkası dönünce, kontrolü tamamen kaybettim" dedi.

Çakıl havuzundaki aracından çıktıktan sonra pite dönerken gazetecilere konuşan Massa'nın üzüntüsü yüzünden okunuyordu.

Sıralama turları öncesinde sezonun kendileri için yeni başladığını söyleyen Massa, şimdi Lewis Hamilton ve Kimi Raikkonen'e karşı şampiyonluk mücadelesine Bahreyn'den yeniden başlayacak.
kimi_90girl
[75]Yarış direktörü
[75]Yarış direktörü
kimi_90girl

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : doğduğumdan berii
En sevdiği pilot : RaikKoNeN!!!

Massa: 'Neler oldu anlamadım!' Empty
MesajKonu: Geri: Massa: 'Neler oldu anlamadım!'   Massa: 'Neler oldu anlamadım!' Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 8:30 pm

biz anladık massacımm... heryarışta olur böyle seyler..muhtemel bi duble kaçtı ama olsun kimi 10 puanı getirdi Wink
http://www.f1raikkonenfan.azbuz.com

Massa: 'Neler oldu anlamadım!'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Mclaren'daki Krize Hamilton Neden Oldu"
» 2007'de Raikkonen ve Massa