Şampiyonların mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Şampiyonların mekanı

!!!Şampiyonlar!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Massa: "Suçlu Ben Değilim"

4 posters
YazarMesaj
esraikkonen
[90]F1-Sponsor
[90]F1-Sponsor
esraikkonen

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : kimiyi ilk gördüüm günden beri
En sevdiği pilot : kimi raikkonen

Massa: "Suçlu Ben Değilim" Empty
MesajKonu: Massa: "Suçlu Ben Değilim"   Massa: "Suçlu Ben Değilim" Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 3:52 pm

Felipe Massa, Avustralya yarışında aralarındaki çarpışmada kendisinin hatalı olmadığına inanması nedeniyle David Coulthard'a bir özür beklememesini söyledi.
Coulthard, 26 turda aralarındaki temas nedeniyle Felipe MAssa'yı eleştirmiş ve onu suçlamıştı.

Bu kaza Coulthard'ın yarışını sona erdirmiş ve İskoç pilot Massa'dan özür beklemişti.

Felipe Massa, yanlış bir şey yapmadığını söylüyor.

Massa: "Eğer benim özür dilememi istiyorsa gidip televizyondan izlemeli. Ben içerideydim, yanlış bir şey yapmadım"

Daha sonra yarış dışı kalan Massa, Ferrari'nin sezona olabilecek en kötü şekilde başladığını ifade etti.

Massa: "Sezona korkunç bir başlangıç. Bizim gibi takımlar için olağan dışı olan motor sorunu yaşadık. Ne olduğunu hemen anlamalı ve hemen reaksiyon göstermeliyiz."

"Bütün yarış boyunca konumumu yükseltmek için mücadele verdim İlk virajda Kovalainen ile mücadelede kontrolü kaybettim ve pist dışında kendimi buldum. Ardından yükseldim ve puanlar alabilirdim"

"Şampiyonamız Malezya'da yeniden başlamak zorunda. İyi bir araca sahip olduğumuzu biliyoruz ve onu planladığımız gibi kullanabilmek zorundayız"
kimi_90girl
[75]Yarış direktörü
[75]Yarış direktörü
kimi_90girl

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : doğduğumdan berii
En sevdiği pilot : RaikKoNeN!!!

MesajKonu: Geri: Massa: "Suçlu Ben Değilim"   Massa: "Suçlu Ben Değilim" Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 6:23 pm

coulthard çarpışma anına bi daha bakarsa iyi olur..bence tek suclu oydu çünkü..massa viraja olması gerektiği gibi girdi..ve atak yapmaya çalışan orda coultharddı..tek suclu coulthard..
http://www.f1raikkonenfan.azbuz.com
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : 2005
En sevdiği pilot : Kimi Raikkonen!!!

MesajKonu: Geri: Massa: "Suçlu Ben Değilim"   Massa: "Suçlu Ben Değilim" Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 8:25 pm

Coulthard kapıyı Massagirmeden kapamalıydı Very Happy şimdi Massa mı suçlu oldu yani! Coulthard o boşluğu kapatmak için geç kaldı ve sonuç olarak arabası darmaduman oldu Very Happy ya o an çok üldüm açıkcası parçalar kopmuyo ama olduğu yerde zıplıyodu arka kanat, lastikler, arabanın her bi parçası Very Happy
angel_45
[55]F1 Pilotu
[55]F1 Pilotu
angel_45

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : 2003
En sevdiği pilot : kimi raikkonen

MesajKonu: Geri: Massa: "Suçlu Ben Değilim"   Massa: "Suçlu Ben Değilim" Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 9:01 pm

bence bi kazada illa şuçlu aramamak gerek massa puan için savaşıyodu coulthardda yerini kaybetmemek için ikiside ii niyetlitdi yani Very Happy

Massa: "Suçlu Ben Değilim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Mclaren'daki Krize Hamilton Neden Oldu"