Şampiyonların mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Şampiyonların mekanı

!!!Şampiyonlar!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Barrichello diskalifiye edildi

3 posters
YazarMesaj
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : 2005
En sevdiği pilot : Kimi Raikkonen!!!

Barrichello diskalifiye edildi Empty
MesajKonu: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 11:41 am

Rubens Barrichello Avustralya Grand prix'sinden diskalifiye edildi. Pit stop sırasında kırmızı ışıklar yanarken garajından ayrıldığı için yarış sonunda hakemlerce Brezilyalı pilotun yarıştan iharıçına karar verildi. Bu kararın ardından Kimi Raikkonen Avustralya'dan 1 puanla ayrılmış oldu.

Yarışı altıncı sırada tamamlayan Barrichello'nun durumuna yarışın ardından hakemlerin televizyon görüntülerini incelemesi neticesinde karar verildi. Honda pilotunun güvenlik aracı periyodunda pit alanından ayrıldığına karar verilerek ceza uygulandı.

Barrichello yarışta daha önce ayrıca 10 saniye pit alanında bekleme cezası almıştı.
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 11:42 am

bence bu bi puan sezon sonunda çok şey ifade edebilir!
kimi_90girl
[75]Yarış direktörü
[75]Yarış direktörü
kimi_90girl

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : doğduğumdan berii
En sevdiği pilot : RaikKoNeN!!!

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 3:09 pm

evet..gecen sene monacoda aldığımız 1 puan bizi şampiyon yaptıı..moral bozmaya gerek yok çünkü sanki hiçmi sorun ysamaıycaktıkk..eninde sonunda olurdu bu... şimdi diğer yarışlara bakalım..1 hafta sonra sepang Very Happy
http://www.f1raikkonenfan.azbuz.com
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 8:11 pm

evvet sabırsızlanıyorum yarış izlemeyi bu kadar özlediğimi tahmin etmemiştim açıkcası Very Happy
kimi_90girl
[75]Yarış direktörü
[75]Yarış direktörü
kimi_90girl

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 8:19 pm

bende.. Very Happy en çok formasyon turunda lastikleri ısıttıkları anda motordan çıkan sesi özlemişim..bitiyorum ben o sese Very Happy
angel_45
[55]F1 Pilotu
[55]F1 Pilotu
angel_45

Ne zamandan beri f1ci/tifosi : 2003
En sevdiği pilot : kimi raikkonen

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 8:59 pm

ya sabah sabah moda giremedim bee ses yapma falan yarışı hissedemedim bi de takım üst üste aksilikler yaşayınca falan zevk alamadı anlicanız neden bilmiyorum ama geçiş yoktu galiba ondan
y.co
[60]Forum Admin
[60]Forum Admin
y.co

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 11:14 pm

yok yaaa. sabahın körü yarış için kalkıyosun ya, o yarışın zevki de bi başka oluyo. ya bi de hani helikopterden bi çekim verdiler ya o süperdi; sağda f1 pistindeki araçlar tur atıyo ve onlardan gelen muhteşem motor sesi, solda ise melbourne trafiği.. çok güzel bi görüntüydü bence
kimi_90girl
[75]Yarış direktörü
[75]Yarış direktörü
kimi_90girl

MesajKonu: Geri: Barrichello diskalifiye edildi   Barrichello diskalifiye edildi Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 4:02 am

y.co demiş ki:
yok yaaa. sabahın körü yarış için kalkıyosun ya, o yarışın zevki de bi başka oluyo. ya bi de hani helikopterden bi çekim verdiler ya o süperdi; sağda f1 pistindeki araçlar tur atıyo ve onlardan gelen muhteşem motor sesi, solda ise melbourne trafiği.. çok güzel bi görüntüydü bence
evet f1 trafiiyle otoyol trafiği ters yönde akıyodu..çok beğendim bende orayı..bu arada beklediğim özlediğim yarışı malezyada görmek istiyorum..tmm kazalar heyecanlar wardı ama daha fazla aracla sonuçlara bakmak beni tatmin ederr..gerci bundan sonra hep böyle olucak belki..onuda bilemeyiz..bu arada toro rosso 4.giderken ağlıycaktım gülmekten Very Happy ama gercekten taktir ettm..bi ara podyumda dşündm onlarıı..başlı başına inanılmaz bi yarıştı... Very Happy

Barrichello diskalifiye edildi
1 sayfadaki 1 sayfası